Norel mandelic acid
Oliwka Johnson

oliwka-johnson-1Najbardziej znana i popularna od lat jest oliwka Johnson, znana w wersji zarówno dla noworodków jak i dzieci starszych czy w ogóle osób dorosłych.

Oliwka z zawartością aloe vera czy klasyczna, działa jak zwykle tak samo czyli nie podrażnia skóry, ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję, która łatwo wchłania się w skórę. Używana przez wiele lat, bardzo znana i ciągle popularna. Specjalnie opracowana wersja dla noworodka, Johnson s Baby, pozostawia na skórze dziecka warstwę ochronną, dzięki której poziom nawilżenia skóry jest kilkakrotnie wyższy niż przy stosowaniu innych oliwek. Skóra nie jest przez to sucha i narażona na różnego rodzaju obtarcia, jest natomiast wciąż nawilżona, gładka i przyjemna w dotyku.
Stosuje się ją zaraz po kąpieli, delikatnie wklepuje się ją w skórę noworodka aż do wysuszenia. Wielu rodziców korzysta w pielęgnacji swoich dzieci właśnie z tego typu oliwki, nie zmienia jej rodzaju ani gatunku uznając wyższość i skuteczność oliwki Johnson.
Ta oliwka nadaje się doskonale także do przeróżnych masaży wykonywanych dzieciom.

Ciekawe wpisy tematyczne o modzie:

About the author

Related Posts

Frazy kluczowe: Vademecum elektryka SEP, plisy Oświęcim, mezoterapia vivaderm, złomowanie auta tarnobrzeg, lpk110, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, vetrex okna bielsko biała, zeltiq Warszawa, turnabol, etykiety inspekcyjne na zamówienie, kaplica Santori